Muhammed Topal – Avukat

1993 yılında Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde doğmuştur. Lise eğitimini Şile Oya-Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır. Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde iki ayrı lisans eğitimi almış ve hukuk eğitimini onur, kamu yönetimi eğitimini yüksek onur dereceleriyle tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk alanında Tezli Yüksek Lisans eğitimine, Marka&Patent Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında çalışmalarına devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Bursa Barosu Bünyesinde avukatlık ve uzlaştırmacı olarak görev yapmaktadır.

    Eğitim Bilgilerim

  • Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk /Tezli Yüksek Lisans
  • Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi
  • Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi
  • Şile Oya-Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesi

    Daha Önce Çalıştığım Yerler

    Almış Olduğum Eğitimler

 

Norm Hukuk ve Danışmanlık

Norm Hukuk Bürosu şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.

Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

Şirket ve kuruluşların hukuk müşavirliği, her türlü faaliyetlerine yönelik hukuki danışmanlık verilmesi, sözleşmelerin düzenlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği, kişisel verilerin korunması konularındaki hukuki işlemler ile dava ve icra takip işlemleri büromuzun faaliyet alanı kapsamındadır.

Büromuz Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık ) alanlarında Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet vermektedir.

Norm Hukuk ve Danışmanlık, Bursa Barosu'na kayıtlı Bursa Avukatı ve Bursa Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerim

Benimle aşağıda yer alan iletişim kanalları ile
irtibat kurabilirsiniz.

Gülbahçe Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı
Ar-Kur Kuzeyhan No: 107 K: 2 Büro: 201
Osmangazi/ Bursa

Avukat Muhammed TOPAL
+90 553 840 99 73
muhammed.topal@normhukukvedanismanlik.com
avukat@muhammedtopal.av.tr
www.muhammedtopal.av.tr

İletişim Formu